از صفر تا صد تجهیز رستوران کنارتان هستیم

تجهیز ، آموزش ، راه اندازی و پشتیبانی !

Guest Call

فراخوان مشتری

بعد از عبور از مشکل صداهای اضافی برای پیدا کردن میزبان ( گارسون ) می رسیم به مشکل پیدا نکردن مشتری ، که این اتفاق میتواند بدلیل جابجایی ، سرگرم بودن مشتری و … باشد بنابراین بزرگان این صنعت به فکر ساخت وسیله ای جذاب برای فراخوانی مشتری افتادند که این وسیله پیجر مشتری یا فراخوان میهمان نام دارد که در مدلهای بسیار متنوع و اشکال بسیار جذاب تولید شده اند و مشکل شما را در عدم پاسخگویی مشتری برطرف خواهد کرد.

Call Waiter

فراخوان میزبان

یک ابزار بی سیم برای فراخوانی میزیان (گارسون) است که در رستوران ها مورد استفاده قرار میگیرد. فراخوان فریاد ها و صداهای بلند و زمانهای طولانی انتظار مشتریان را در مجموعه شما حذف می کند و به شما کمک خواهد کرد سرویس دهی بهتری داشته باشید و در نهایت رضایت هرچه بیشتر مشتریان را کسب و فروش بالاتری را از آن خود کنید. این فراخوان ها اشکال بسیار جالب و چشمگیر دارند و به صورت ترکیبی مورد استفاد قرار می گیرند .

Caller ID

نمایشگر تلفن

دستگاهی است برای انتقال خطوط تلفن به کامپیوتر که در حالت عادی  ۲ ، ۴ ، ۵ و ۱۰ خط را پشیتبانی می کند. با استفاده از این وسیله پرکاربرد میتوانید به جای یک شماره ، نام و نام خانوادگی و آدرس و حتی مانده حساب مشتری نمایش دهد و شما میتوانید سرعت بسیار بالاتر و تعامل بیشتری با تماس گیرنده داشته و در نهایت باعث جلب رضایت مشتریان شوید.

با تجربه راه اندازی بیش از ۳۲۰ رستوران

 این تجربه گران بها را از دست ندهید
همین حالا تماس بگیرید
*
*
*
Talkie-Walkie

واکی تاکی - بی سیم مجاز

دستگاهی است جذاب و کوچک که همراه میزبانان ومدیران یک مجموعه قرار می گیرد و دراقع امکان ایجاد ارتباط داخلی بی سیم به آنها می دهد. در یک رستوران ، فروشگاه و تالار بزرگ برای ایجاد هماهنگی بین واحد های مختلف ، اطلاع رسانی و پیج بهترین وسیله دستگاه بی سیم با یک  از هندزفری بادیگاری می باشد. این دستگاه باعث می شود هیاهوی بین میزبانان حذف گردد و هزینه های زمانی و منابع انسانی شما را کاهش یابد و درنهایت سرویس دهی بهتری برای مجموعه شما به ارمغان می آورد.

Audio System

سیستم صوتی

پخش یک موسیقی آرامش بخش می تواند فضای مجموعه شما را برای مشتریان و کارکنان بیش از پیش دلنشین نماید. سیستم صوتی با یک نقشه استاندارد و نصب حرفه ای صدایی بسیار یکنواخت در سطح مجموعه شما پخش خواهد کرد. از دیگر مزایای سیستم صوتی استفاده از قابلیت فراخوان صوتی( پیجینگ ) است. بانصب یک سیستم صوتی حرفه ای به همراه سرویس و خدمات با کیفیت خاطرات خوشی را در ذهن مشتری بجای خواهید گذاشت .

Thermal Printer

فیش پرینتر (پرینتر حرارتی)

این نوع پرینتر برای چاپ رسید مشتری ، سفارشات آشپزخانه و انبار اسفاده می شود. این دستگاه درکنار یک (نرم افزار) مهم ترین ابزار کسب وکارها با نظام فروش سریع می باشد. فیش پرینتر سرعت بسیار بالایی دارد ، فضای بسیار کمی را اشغال می کند ، قابلیت اسفاده مشترک در سطح شبکه را دارد ، انواع پورت های ورودی را پشتیبانی می کند و از همه مهمتر اینکه هزینه مواد مصرفی مانند ( کاتریج ، ریبون و… ) را ندارد.

رستوران خود را با تکنولوژی روز مدیریت کنید

تمامی فرآیندهای دستی شما را حذف و خطاهای انسانی را از بین خواهیم برد

همین حالا تماس بگیرید
*
*
*
Cash Drawer

کشوی پول

همانطور که نام آن بیانگر کارایی این وسیله است کشوی پول ابزاریست برای دسته بندی و نگهداری وجوه نقد صندوق. کشوی پول به صندوقدار کمک می کند سرعت خود را در مدیریت پول نقد افزایش دهد و همینطور کشوی پول با مکان صدای زنگ هنگام باز شدن باعث هوشیاری آنهاخواهد شد. از مزایای برجسته آن باز شدن اتوماتیک  کشو بدون کلید پس از صدور فیش و به صورت دستی از درون نرم افزار می باشد .

Self-Order Kiosk

کیوسک

کیوسک ابزاری مدرن و کارا برای بررسی کالاها ، ثبت سفارش و تسویه حساب توسط مشتری می باشد. این دستگاه از یک صفحه لمسی در اندازه های مختلف و با طراحی های بسیار متنوع قابل عرضه می باشد. کیوسک هزینه های صندوقدار و صف های طولانی را برای صدور فیش به صورت دستی از بین می برد و همینطور باعث سرگرمی مشتریان تا ارائه سرویس و خدمات شما نیز خواهد بود .

POS

تاچ پوز

این دستگاه یک کامپیوتر تاچ با قابلیت صنعتی و طول عمر بالا می باشد که بدلیل تاچ بسیار قدرتمند و شکل ظاهری آن به صفحه کلید و موس نیاز نداشته ، در نتیجه فضای کمتری اشغال می کندو به همین دلیل در تمامی هایپر ها، فروشگاههای بزرگ، فست فود ها و گیتهای خروج با طراحی استاندارد از این نوع دستگاه ها استفاده می گردد. صندوق فروشگاهی ، برخی مشتریان این دستگاه را با کشوی پول اشتباه گرفته و این تصور وجود دارد که کشوی پول در کنار این تاچ پوز قابل استفاده خواهد بود در صورتی که این دستگاهها برای زیبایی و فضای کمتر و ارائه خدمات یکپارچه کلیه تجهیزات را به صورت پکیج و توسط یک شرکت عرضه می گردند.

با یک انتخاب صحیح ، بهای اضافه پرداخت نخواهید کرد

با تجربه و تخصص نواندیشان ،  راه حل را در کوتاه ترین زمان ممکن خواهید یافت
همین حالا تماس بگیرید
*
*
*
Portable Printer

پرینتر همراه ( کمری )

ابن نوع پرینتر در دو نوع بلوتوث و وایرلس بوده و با باطری داخلی کاملا قابل حمل می باشد و شما میتوانید در مجموعه های رستورانی و تفریحی بزرگ برای حل مشکل پرداخت و قطعی شدن خرید زمان سفارش فیش را زمان سفارش با تبلت و در مکان مشتری به آن تحویل دهید و مبلغ را توسط میزبان دریافت نمایید و این باعث می شود از ترافیک رفت و آمد تا صندوق ، ازدحام جلوی صندوق و هزینه های زمانی و نیروی انسانی جلوگیری خواهد کرد و دیگر نیاز به مراجعه مشتریان و تسویه حساب و اتخاب میز یا آلاچیق در صندوق  نمی باشد و باعث رفاه مشتریان را دربرخواهد داشت.

Attendance Device

دستگاه حضور و غیاب

دستگاهی بسیار پرکاربرد برای کسانی که دقت و سرعت بالایی در محاسبه ساعات کار و صدور فیش حقوق نیاز دارند. از عمده مشکلات مجموعه جابجایی پرسنل ، تسویه روزانه ، هفتگی و پیش از موعد آنهاست که این دستگاه با ثبت تمامی ساعات ورود و خروج پرسنل به شما امکان محاسبه روزانه حقوق و دستمزد و گزارشات کامل از میزان کارکرد ، مرخصی و ماموریت کارکنان را می دهد و علاوه براین دیگر نیاز به انجام فعالیت های وقت گیر برای محاسبه و صدور فیش حقوقی در پایان ماه  نخواهد بود .

گارانتی طلایی نواندیشان را تجربه کنید

باخرید از نواندیشان حتی در ایام تعطیل هم ، خدمات در محل بگیرید
همین حالا تماس بگیرید
*
*
*