برترین نرم افزار ها و تجهیزات فروشگاهی را از ما بخواهید

از تجهیز تا آموزش پرسنل و حسابداری فروشگاه کنارتان هستیم

Barcode Scanner

بارکد اسکنر

یقینا یکی از بهترین اختراعات در حوزه مدیریت و فروش کالا تولید بارکد بوده است ، چند خط که از دور نمایی ساده ای دارد ولی در عمل ۱۰۰ ها کارایی دارد که از مهمترین آنها حذف کامل خظاهای انسانی در محسابه و شمارش کالا و جلوگیری از یان ناشی از این بخش است. و بارکد اسکنر دستگاهی است که این خطوط را اسکن کرده و به قابلیت ذخیره وانتقال به کامپیوتر را دارد و نرم افزار ها بهره فراوانی از آن خواهند برد . شک نکنید که بعد از یک نرم افزار مناسب ، این دستگاه از ضرروی ترین ابزار برای شروع راه اندازی یک فروشگاه می باشد.

Barcode Printer

بارکد پرینتر

همانطور که از نام این دستگاه مشخص است پرینتری است که برچسب های بارکد را چاپ می کند. مشتریان عزیز دقت داشته باشند که این دستگاه عادی نیست و در واقع نباید آنرا با یک پرینتر جوهرافشان یا لیزری جابجا کرد زیرا هزینه های ریالی تولید با بارکد پرینتر بسیار کم و به صرفه تر است و همچنین سرعت چاپ و لیبل زدن نیز چندین برابر پرینتر های معمولی است و کیفیت چاپ آن بسیار بالاتر بوده و بارکد خوان در سناسایی آن دچار مشکل نخواهد .

Thermal Printer

فیش پرینتر (پرینتر حرارتی)

در فروشگاه ها این نوع پرینتر برای چاپ رسید مشتری استفاده می شود. این دستگاه درکنار یک (نرم افزار) یک دیگر مهم ترین ابزار کسب وکارها با نظام فروش سریع می باشد. فیش پرینتر سرعت بسیار بالایی دارد ، فضای بسیار کمی را اشغال می کند ، قابلیت اسفاده مشترک در سطح شبکه را دارد ، انواع پورت های ورودی را پشتیبانی می کند و از همه مهمتر اینکه هزینه مواد مصرفی مانند ( کاتریج ، ریبون و… ) را ندارد.

محاسبه سود و زیان فروشگاهها، پیچیدگی های بسیاری دارد

تمام  پیچیدگی محاسباتی فروشگاه شما را حذف و سادگی و آرامش را جایگزین آن خواهیم کرد
همین حالا تماس بگیرید
*
*
*
POS

تاچ پوز

این دستگاه یک کامپیوتر تاچ با قابلیت صنعتی و طول عمر بالا می باشد که بدلیل تاچ بسیار قدرتمند و شکل ظاهری آن به صفحه کلید و موس نیاز نداشته ، در نتیجه فضای کمتری اشغال می کندو به همین دلیل در تمامی هایپر ها، فروشگاههای بزرگ، فست فود ها و گیتهای خروج با طراحی استاندارد از این نوع دستگاه ها استفاده می گردد. صندوق فروشگاهی ، برخی مشتریان این دستگاه را با کشوی پول اشتباه گرفته و این تصور وجود دارد که کشوی پول در کنار این تاچ پوز قابل استفاده خواهد بود در صورتی که این دستگاهها برای زیبایی و فضای کمتر و ارائه خدمات یکپارچه کلیه تجهیزات را به صورت پکیج و توسط یک شرکت عرضه می گردند.

Cash Drawer

کشوی پول

همانطور که نام آن بیانگر کارایی این وسیله است کشوی پول ابزاریست برای دسته بندی و نگهداری وجوه نقد صندوق. کشوی پول به صندوقدار کمک می کند سرعت خود را در مدیریت پول نقد افزایش دهد و همینطور کشوی پول با مکان صدای زنگ هنگام باز شدن باعث هوشیاری آنهاخواهد شد. از مزایای برجسته آن باز شدن اتوماتیک  کشو بدون کلید پس از صدور فیش و به صورت دستی از درون نرم افزار می باشد .

scale

ترازوی فروشگاهی

ترازو ابزاری است برای محاسبه وزن و عملاً کارایی دیگری را در گذشته نداشته است اما امروزه شرکت های تولید کننده ترازو امکان صدور فاکتور ، موجودی کالا ، اتصال بارکد خوان و گزارش خرید و فروش را نیز به این دستگاهها اضافه کرده اند و سعی در ارائه دستگاه بدون نیاز به کامپیوتر را دارند ولی این امر امکان پذیر نخواهد بود و ترازو به تنهایی به دلایل فرآیند هایی که براساس کلید ها و منو های فراوان طراحی شده اند، بسیار سخت است. ولی در صورتیکه کنار یک نرم افزار مناسب و مشاوره اصولی می تواند یکی از ابزار های کاربردی فروشگاههای مواد غذایی و پروتئینی باشد .

گارانتی طلایی نواندیشان را تجربه کنید

باخرید از نواندیشان حتی در ایام تعطیل هم ، خدمات در محل بگیرید
همین حالا تماس بگیرید
*
*
*