غذای خود را بدون واسطه سفارش دهید !

امروزه مردم علاقه بسیار زیادی برای دریافت خدمات آنلاین از خود نشان داده اند ، آنها اهمیت زمان و مکانیزه شده فرآینده را کشف نموده اند

از همین رو شرکت سپیدز با بکارگیری جدیترین متد روز دنیا و رفع ایرادات سیستم های فروش آنلاین فعلی ، سیستم فروش آنلاین دلی نو را طراحی و اجرا نموده است

دلینو تنها سیستم سفارش انلاین غذا بدون واسطه می باشد ، بنابر این کلیه خطاهای کاربری را حذف کرده و بیشتر از سایر سیستم ها مورد توجه مدیران رستوران ها ومشتریان قرار گرفته است .

دلینو با تمامی سیستم عامل های Android , ios سازگاری کامل داشته و علاوه بر این از طریق وب سایت هم فراهم آورده است .

دلینو در حقیقت یک سیستم هوشمند و یکپارچه سفارش اینترنتی غذا است که مستقیما به نرم افزارهای اتوماسیون رستوران ها متصل بوده و این باعث شده تا عملیات بروزرسانی اطلاعات در لحظه انجام گرددو خطاهای انسانی صدمه ای به کیفیت سفارش نزند .

دلینو با رستوران‌های زیادی همکاری دارد که بسیاری از آنها در صف فعالسازی و آموزش قرار دارند. البته که مدیران دلینو حساسیت خاصی در مورد جذب رستوران‌ها دارند، اولویت آنها همیشه با مجموعه های  است که همواره آماده پاسخگویی و ارائه سرویس باکیفیت به مشتریان هستند. در دلینو مهمترین نکته این است که غذا با کیفیت و در زمان درست به دست سفارش دهنده برسد و تلاش می کنیم که با کمک دلینو بتوانیم باعث رشد کیفت و خدمات رسانی در صنعت غذا باشیم .

 

میثم رزاق پور

نویسنده میثم رزاق پور

نوشته های بیشتر از میثم رزاق پور

نظرتان را بگویید