Warning: include(/home/noandis1/public_html/wp-content/advanced-cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/noandis1/public_html/wp-settings.php on line 84

Warning: include(): Failed opening '/home/noandis1/public_html/wp-content/advanced-cache.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/noandis1/public_html/wp-settings.php on line 84
نرم افزار یکپارچه مالی سیما – مرکز کامپیوتر نواندیشان

فرآیندهای دلخواه خود را ایجاد کنید

اطلاعات خود را اتوماتیک از اتوماسیون رستوران سپیدز دریافت کنید

 بهای تمام شده محصول حساب کنید

و با اطمینان کامل مدیریت کنید

نرم افزار حسابداری رستوران مهم ترین و شاید برای بسیاری از مدیران، حساس ترین بخش راه اندازی و مدیریت رستوران باشد. سیستم یکپارچه مالی یا به اختصار « سیما » با ساماندهی و خودکارسازی عملیات مختلف حسابداری مانند مدیریت انبار، قیمت تمام شده، محاسبات مربوط به مالیات، حقوق و دستمزد و … راهکاری جامع برای افزایش راندمان حسابداری، مدیریت هزینه ها و فروش رستوران فراهم آورده است. صرفه جویی در زمان، محاسبات دقیق، کاهش اشتباهات و امکان ارائه گزارشات متنوع از جمله مزایای استفاده از این نرم افزارها هستند.

رشد روز افزون نیازهای موجود در بازار و تبدیل شدن صنعت رستوران داری به صنعتی پر رونق، حسابداری رستوران را به بخشی جدانشدنی از مدیریت رستوران تبدیل کرده است؛ بطوری که حضور یک حسابدار در کنار مدیر، یکی از ضرورت های مدیریت رستوران به شمار می رود.

استفاده از یک نرم افزار حسابداری رستوران خوب، می تواند در مقایسه با سیستم های حسابداری سنتی، از ورود داده های غیرضروری جلوگیری کرده و دقت حسابرسی مالی را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

این نرم افزار دارای زیر سیستم های جامع ذیل می باشد :
  • مالی
  • دریافت و پرداخت ( خزانه )
  • خرید و تدارکات
  • فروش و مدیریت فروش
  • انبار بازرگانی
  • بهای تمام شده ( انبار تولیدی )
  • حقوق و دستمزد
  • گزارش ساز
  • مدیریت شعب

دانلود کاتالوگ

بزرگ یا کوچک مهم نیست، کسب و کار شما بدون شک به حسابداری نیاز دارد. اگر یک رستوران کوچک تا متوسط با فهرستی کوتاه از کالا و مواد اولیه را اداره می کنید، نرم افزار رستوران سپیدز انتخابی مناسب برایتان خواهد بود. اما اگر رستورانی بزگ با تعداد زیادی از تامین کنندگان، مشتریان، مواد اولیه و کارمندان را مدیریت می کنید، نرم افزار حسابداری رستوران سیما کارایی و اثربخشی بیشتری برایتان به همراه خواهد داشت.

 

درخواست مشاوره
*
*
*
میثم رزاق پور

نویسنده میثم رزاق پور

نوشته های بیشتر از میثم رزاق پور

نظرتان را بگویید